Prawo Cywilne Gniezno

Kancelaria adwokacka Joanny Gruchalskiej-Sajdak, świadczy pomoc prawną  dla klientów w następujących dziedzinach prawa cywilnego:

Prawo cywilne

  • sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, o dział spadku, o zachowek, o przyjęcie i odrzucenie spadku, wydziedziczenie, umów dotyczących spadku,
  • sprawy z zakresu prawa rzeczowego w tym dotyczące użytkowania, zastawu i hipoteki, własności nieruchomości i ruchomości , zniesienia współwłasności, zasiedzenia, służebności przesyłu, służebności osobistych, służebności gruntowych,
  • sprawy z zakresu prawa zobowiązań w tym dotyczące bezpodstawnego wzbogacenia, czynów niedozwolonych, wykonania zobowiązań, sprzedaży, rękojmi, umowy najmu i dzierżawy, umowy pożyczki, użyczenia, zlecenia, renty oraz dożywocia.

Kancelaria adwokacka Joanny Gruchalskiej-Sajadak świadczy pomoc prawną z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego. W swojej praktyce adwokackiej zajmuje się głównie prawem spadkowym, prowadząc liczne sprawy o zachowek czy o stwierdzenie nabycia spadku. Adwokat w sprawach cywilnych czuwa nad prawidłowym przebiegiem postępowania sądowego oraz dba o interes swojego klienta. Na każdym etapie postępowania adwokat pozostaje w stałym kontakcie z reprezentowaną stroną. Wskazać należy, iż procesy z zakresu prawa cywilnego należą do jednych z  najtrudniejszych, dlatego też zawsze należy rozważyć udział profesjonalnego pełnomocnika w postępowaniu sądowym. Na życzenie klienta adwokat jest obecny przy czynnościach notarialnych.

“Ius est ars boni et aequi”
Prawo jest sztuką czynienia tego, co dobre i słuszne

Kancelaria Joanny Gruchalskiej-Sajdak

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Joanna Gruchalska – Sajdak
Witkowska 40/6
62-200 Gniezno

Telefon:
501-601-906
Adres email:
joanna.gruchalska-sajdak@wp.pl
Konto bankowe:
19 2490 0005 0000 4000 3279 7436
(Alior bank)

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: 501-601-906